16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yaz Kur’an Kursları Kapanış Programı Yapıldı

Eğitim - 12 Eylül 2018 14:17 A A

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yaz farklı bir temayla başlayan yaz Kur’an kursları bu yıl “Camide Çocuk Sesi Vatanımın Neşesi” temasıyla başladı.

“Camide Çocuk Sesi Vatanımın Neşesi” sloganıyla 25 Haziranda başlayan Yaz Kur’an Kursları 17.08.2018 tarihinde sona erdi. 2 aylık eğitimin ardından 16.08.2018 tarihinde Sandıklı Kapalı Spor Salonunda Yaz Kur’an Kursları kapanış programı düzenlendi. Öğrenciler, eğiticiler ve veliler kapanış programında bir araya geldi.

Programda İlahiler, Hacivat-Karagöz oyunu, yarışmalar, Yaz Kur’an Kursları bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye takdimi ve program Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, pamuk şeker, patlamış mısır dağıtımından sonra sona erdi. Program sonunda Çocukların mutlu bir şekilde ayrıldıkları görüldü.

Bu haber 2351 kez okundu.
Eğitim - 14:17 A A
BENZER HABERLER