16° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.32
  • DOLAR 6.77

“Yapılan siyasetten ziyade, ahlak sınırlarını zorlayan bir harekettir”

Genel - 18 Şubat 2020 14:55 A A

                Türk Eğitim-Sen Sandıklı ilçe Temsilcisi Ramazan Demirörs, yazılı bir açıklama yayınlayarak, İyi partinin organize ettiği, merhum Ozan Arif Şirin’e ait mevlit programı öncesi çalınan müziklerden bazılarının hakaret içerikli olduğuna değinerek, “Yapılan siyasetten ziyade, ahlak sınırlarını zorlayan bir harekettir” dedi.

                Demirörs yayınladığı mesajda;

                “17 Şubat 2020 tarihinde Türk tarihine mal olmuş bir siyasi lider hakkında, edep ve ahlak sınırlarını aşan bir parçanın seslendirilmesi, bütün Türk milliyetçilerini üzdüğü gibi, Türk Eğitim Sen ailesi olarak bizleri de üzmüştür.

                Asıl bundan daha önemlisi, siyasi camia temsilcilerinin, Sandıklıda bu parça çalınırken sessiz kalmış olmalarıdır. Yapılan siyasetten ziyade, ahlak sınırlarını zorlayan bir harekettir. Buradaki amaç nedir? Dini bir vecibeyi yerine getirmek mi? Yoksa arsızlık, ahlaksızlık yapmak mı? Düne kadar el etek öpmek için Devlet Beyin kapılarını zorlayanlar, bu gün hangi kemiğin peşindedirler.

                Türk Eğitim Sen Sandıklı ilçe temsilcisi olarak bu durumu esefle kınıyorum. Siyasisi camia temsilcilerinin oturdukları koltuktan harekete geçmelerini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Bu haber 577 kez okundu.
Genel - 14:55 A A
BENZER HABERLER