Sisli
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Genel - 21 Mayıs 2019 12:48 A A

                Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Anneler günü nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

                Vali Tutulmaz yayınladığı mesajda;

                “Şefkat ve merhametin timsali, sınırsız sevginin, sabrın ve hoşgörünün, en önemlisi masum ve temiz duyguların simgesi tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. 

                Hangi yaşta olursak olalım hepimizin en güvenilir limanı, en büyük güç kaynağı şüphesiz annelerimizdir. Şefkat dolu yürekleriyle evlatlarına yol gösteren, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez.

                Sevgilerin en büyüğü, en içteni, en kıymetlisi elbette ki anne sevgisidir. Annelerimizin bizlerden beklediği sevgidir. Onları mutlu etmek, gurur duyacakları evlatlar olmak, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek annelerimize verilebilecek en büyük armağandır.

                Yaşamlarını çocuklarına adarken annelerimizin ortaya koyduğu sevgi, özveri ve hoşgörü, yaşamımız boyunca benimsememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken ortak değerlerdir. Annelerimizi ne kadar çok sevdiğimizi söylemek için yılın bir gününü beklemek yerine, onları her gün düşünmeli, yaşamlarını kolaylaştırmak için üstümüze düşeni yerine getirmeliyiz.  Nitekim Annelerin, sağlıklı ve sağduyulu çocuklar yetiştirmedeki başarısı, gelişmiş bir toplum oluşturmanın anahtarıdır.

                Ayakları altına cennet serilen annelerimizin sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hayatın tüm güzelliklerine layık olan annelerimize sevgilerimi iletiyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum. Evlatlarını vatan uğruna şehit veren ve bizlere şehitlerimizin emaneti olan tüm şehit annelerimize de şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Bu haber 615 kez okundu.
Genel - 12:48 A A
BENZER HABERLER