27° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Toplanan Mavi Kapaklar Paşahan’ın Yüzünü Güldürdü

Genel - 10 Eylül 2019 16:19 A A

                Geçtiğimiz günlerde Sandıklı Belediyesi tarafından desteklenen proje kapsamında, gönüllü olarak çalışan Yağmur Sivrikaya tarafından 200 kilo mavi kapak toplanmış,  toplanan mavi kapaklar Esenler Belediyesine gönderilerek karşılığında gelen tekerlekli sandalye, Paşahan ve ailesinin yüzünü güldürdü.

                Gönderilen kapaklar karşılığında gelen tekerlekli sandalye, Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan araştırma sonucunda ilçemiz İstasyon Mahallesine ikamet eden 9 yaşındaki zihinsel ve bedensel engelli Paşahan’ın kullanması için ailesine teslim edildi.

                Teslim töreninde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hasan Kaşdaş yapmış olduğu açıklamada;

                “Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün minik Paşahan’a ve ailesine selamlarını getirdik. Yağmur Sivrikaya kardeşimizin toplamış olduğu kapakların böylesine güzel bir hizmete vesile olduğunu görmekten Sandıklı Belediyesi çalışanları olarak bizlerde büyük mutluluk duymaktayız. Ben ailemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Bu haber 401 kez okundu.
Genel - 16:19 A A
BENZER HABERLER