Orta şiddetli yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ PROTOKOLLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI

Genel - 21 Mayıs 2019 13:11 A A

                Şehit ve Gazi aileleri Sandıklı kaymakamlığınca düzenlenen iftar yemeğinde protokol ile birlikte iftar açtı.

                Düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Eflatun Can Tortop beraberinde eşi Reyhan Tortop, Kaymakam Adayı Dilara Şenoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Derneğin Sandıklı Temsilcisi Yusuf Akin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şuayip Binbir şehit ve gazi aileleri, engelli kardeşlerimiz ve mahalle temsilcileri bir araya geldi.

                Çocuklarla yakından ilgilenen Kaymakam Eflatun Can Tortop, çocukların eğitim durumları ve karne başarıları hakkında bilgiler alarak, şehidimizin emanetleri olan ikiz kardeşler Yağmur ve Nehir’in doğum günü pastasını birlikte kestiler.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop; ‘’ Ramazan-ı şerifin ruhuna uygun bir şekilde sizlerle beraber olma, aynı sofraya oturma, sevinç ve hüzünlerinize ortak olma düşüncesi ile bu iftar programını düzenledik. Sizlerle bir arada olmaktan ve iftarı sizlerle birlikte yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Teşriflerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim.’’ dedi.

Bu haber 759 kez okundu.
Genel - 13:11 A A
BENZER HABERLER