14° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sandıklı Belediyesinden Aşure İkramı

Genel - 18 Eylül 2019 16:01 A A

                Sandıklı Belediyesi tarafından Muharrem ayı münasebetiyle hazırlatılan Aşure, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında  ikram edildi.

                Etkinliğe Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Müftüsü Mehmet Güler, Ak Parti Sandıklı İlçe Başkanı Bekir Özçelik, Sandıklı Belediyesi birim amirleri, personeller ve çok sayıda vatandaş katıldı.

                Hazırlana aşure, İlçe Müftümüz Mehmet Güler’in yaptığı duanın akabinde ilçe protokolü tarafından dağıtıldı.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop; ”Bu ortamı hazırlayan değerli Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çöl ve Belediyemiz çalışanlarına teşekkür ediyorum. Farklılığımız zenginliğimiz olsun. Farklılığımız ayrışmamızın değil, kültür zenginliğimizin bir göstergesidir. Birlik ve beraberliğimizi zedeleyecek her türlü olumsuz tutum ve davranışlardan kaçınarak kardeşçe yaşayalım. Rabbim yaptığımız tüm ibadetlerimizi kabul eylesin” dedi.

Bu haber 405 kez okundu.
Genel - 16:01 A A
BENZER HABERLER