23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN ANKARA ZİYARETLERİ

Genel - 21 Ocak 2020 13:22 A A

                Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Belediye Meclis üyeleri ve Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik’ten oluşan heyet Ankara’da bir dizi temaslarda bulundular.

                Temaslar kapsamında heyet ilk olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti Grup toplantı salonunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Kardeş Belediyeler Değerlendirme ve İstişare Toplantısına katıldılar.

                Ardından Türkiye Büyük Millet Meclisinde Afyonkarahisar Milletvekilleriyle ve Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile bir araya gelen heyet kendileriyle bir durum değerlendirme toplantısı yaparak Afyonkarahisar ve ilçemiz odaklı bir toplantı gerçekleştirerek yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

                Son olarak Ankara Yeni Mahalle Belediye başkanı hemşerimiz Fethi Yaşar’ı ziyaret eden heyet, kendisiyle ilçemize vermiş oldukları desteklerden dolayı bir teşekkür ziyaretinde bulundurlar.

Ankara’da gerçekleştirilen temaslar hakkında bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Türkiye Büyük Millet Meclisinde Cumhurbaşkanımızın davetlisi olarak katıldığımız programlarda bizleri en iyi şekilde misafir eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, milletvekillerimize ve hemşehrimiz Fethi Yaşar’a çok teşekkür ediyorum. Ankara’da bizleri yalnız bırakmayan il yönetimimize, Belediye meclis üyelerimize, İlçe Başkanımıza duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Sandıklı ilçemiz için elini taşın altına sokan, memleketimizin hizmet alma noktasında en küçük emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum. Biz büyük bir aileyiz.” Dedi.

Bu haber 8675 kez okundu.
Genel - 13:22 A A
BENZER HABERLER