13° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.32
  • DOLAR 6.78

Şampiyonlar Başkan Çöl’ü Ziyaret Etti

Genel - 24 Mart 2020 12:14 A A

                        Sandıklı Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Sandıklı belediye başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret ettiler.

                        Türkiye aşçılar federasyonu (TAFED) tarafından 7-8 Mart tarihleri arasında Manavgat’ta düzenlenen “Gastro Manavgat 2020” yarışmasında iki birincilik bir ikincilik elde eden şampiyonlar, Okul Müdürü Osman Gönülseven ile birlikte,  Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

                        Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl;

                        “Bilindiği üzere UNESCO tarafından 2020 Gastro şehri seçilen Afyonkarahisar’ın açmış olduğu Gastronomi yolunda, emin adımlarla ilerleyen Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize elde ettikleri bu büyük başarı için teşekkürlerimi sunuyor, daha nice başarılara ulaşacaklarını ve desteğimizin her zaman süreceğini belirtmek istiyorum.” Dedi

                        Okul Müdürü Osman Gönülseven;

                        “Sağolsun Başkanımız desteğini hiçbir zaman üstümüzden çekmedi. Her zaman bizlerin yanında oldu. Katıldığımız Türkiye şampiyonasını da yakından takip etti. Ben şahsım ve okulum adına kendisine bu ödülü almamızdaki desteklerinden dolayı can-ı gönülden teşekkürü bir borç bilirim.”dedi.

Bu haber 63 kez okundu.
Genel - 12:14 A A
BENZER HABERLER