27° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Protokolden Hastahane Ziyareti

Genel - 2 Ağustos 2019 13:08 A A

                Sandıklı ilçe protokolü devlet hastanesini ziyaret ederek burada tedavi gören hastalara moral ziyareti gerçekleştirdiler.

                Ziyarete Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, Belediye Başkan Yrd. Mehmet Öztopbaş katıldı.

                Kaymakam ve Belediye Başkanı hastanemizde yeni kurulumu yapılan modern Tomografi, Yoğun Bakım Ünitesi ve Göz Poliklinik cihazlarını inceleyerek hastalarımızın durumları ile bilgiler aldılar, hastaların istek ve dileklerini dinlediler. Kaymakam hastanemize yeni atanan göz doktorumuza göz muayenesini olduktan sonra çalışan hastane personeline de işlerinde kolaylıklar diledi.

                Kaymakamımız Sayın Eflatun Can Tortop; “Hasta vatandaşlarımız ile görüşmek, dertlerine derman olabilmek, yüzlerini güldürebilmek bizlere büyük bir mutluluk vermektedir. Bizler vatandaşlarımızın iyi gününden çok kötü gününde yanlarında olmalı, ihtiyaçlarını karşılamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle gerek hastanemizde gerekse evlerinde yatarak şifa bekleyen bütün vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, en kısa zamanda normal yaşantılarına dönmelerini temenni ediyorum’’ dedi.

Bu haber 484 kez okundu.
Genel - 13:08 A A
BENZER HABERLER