23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Mevlid-i Nebi Haftası Konferansı Düzenlendi

Genel - 4 Aralık 2019 11:26 A A

                Belediye Kent Park Düğün Salonunda Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı yazar Bekir Sağlam tarafından  ‘Hz. Peygamber  ve Aile’  konulu konferans düzenledi.

                Konferansa Sandıklı Belediye Başkanı Vekili Barış Dal, İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Yurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Kızılören İlçe Müftüsü Murat Susam, Hocalar İlçe Müftüsü Mustafa Bilici, Daire Amileri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

                Mevlid-i Nebi Haftası Programı Menteş Köyü Cami İmam-Hatibi Murat Mendeşağu  tarafından okunan Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Kur’an-ı Kerim Tilaveti ardından İlçe müftüsü Mehmet Güler, günün anlam ve önemini anlatan bir konuşma yaptı. Daha sonra sinevizyon gösterisi yapıldı. Program daha sonra İlahiyatçı yazar Bekir Sağlam tarafından  ‘Hz. Peygamber  ve Aile’ konulu konuşma ile devam etti. Program sonunda  Mevlid-i Nebi konulu şiir, kompozisyon yarışmalarında birinci olan öğrencilerimize hediye ve kitap dağıtımı ile sona erdi.

Bu haber 473 kez okundu.
Genel - 11:26 A A
BENZER HABERLER