Sisli
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Mahalle İftarlarının 5. si Hisar Mahallesinde Gerçekleştirildi

Genel - 21 Mayıs 2019 13:24 A A

                Sandıklı Belediyesi tarafından organize edilen, Ramazan Ayı Mahalle İftarlarının beşincisi, tarihi Hisar Mahallesinde gerçekleştirildi.

                Hisar Mahallesi Muhtarlığına seçilen Servet Koç ve ailesi tarafından karşılanan Belediye Başkanı Mustafa Çöl, mahalle sakinlerine hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

                Yaklaşık 2000 kişi ile iftar etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Çöl, burada yapmış olduğu açıklamada; “5. Mahalle İftarımız için Hisar Mahallemizdeyiz. Sokaklarında ilmik ilmik tarihimizin izleri bulunan kadim mahallemizde iftarımızı yaklaşık 2000 hemşerimiz ile açtık. Soframızı onurlandırdıkları için başta muhtarımız olmak üzere mahalle sakinlerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

                İftar yemeğinin ardından Ramazan şerbeti, mısır, çay ve limonata ikram edilen mahalle sakinleri, böyle güzel bir gecede Sandıklı Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen mahalle iftarları için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, eski Ramazan geleneklerini yaşattığı için teşekkür ettiler.

Bu haber 793 kez okundu.
Genel - 13:24 A A
BENZER HABERLER