Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.06

Lise Öğrencilerine Çorba İkramı

Genel - 14 Ocak 2020 17:16 A A

                Hava sıcaklığının eksilere düştüğü kış aylarında, yaklaşık 250 öğrenci ve öğretmene çorba ikram edildi.

                Soğuk havalarda öğrencilerinin içini ısıtan Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimine velilerden teşekkür geldi.

                Okul Müdürü Mehmet Aksoy yaptıkları çalışma hakkında bilgiler verdi. Aksoy, “ 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Öğrencilerimizin okulumuza devamlılığı artırmak , devamsızlığını azaltarakokula gelmelerini istekli hale getirmek , akademik, sosyal, sportif ve kültürel alanlarda öğrencilerimizin başarılı olmalarını sağlamak için faaliyete geçirdiğimiz Eylem Planı kapsamında her Cuma günü Bayrak töreninden önce , Üniversiteye yönelik deneme sınavlarında ilk üçe giren , Sürekli okula gelen hiç devamsızlık yapmayan ,Her ay en fazla kitap okuyan ,Bilgi yarışmalarında dereceye giren , Değerler eğitimi kapsamında gerçekleştirdiğimiz siyer kitap okuma ve bilgi yarışmalarında dereceye giren , Koçluk sistemi kapsamında Üniversiteye yönelik en fazla soru çözen , Yazılılar sonucundanotları yüksek olan ,okul içinde yaptığımız masa tenisi ve voleybol müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimiz tebrik edilerek ödüllendiriliyor.

                Ayrıca bu soğuk kış günlerinde öğrencilerimizin içini ısıtmak ve derslerine zinde başlamak adına öğrencilerimize ve öğretmenlerimize çorba ikram ettik. Öğretmen ve öğrencilerimizin motivasyonuna büyük katkı sağladığı düşüncesindeyim. Çorbaları karşılayan Ahmet Öztop’a teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu haber 203 kez okundu.
Genel - 17:16 A A
BENZER HABERLER