Orta şiddetli yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Korona virüse Karşı Cam Bölmeli Önlem

Genel - 31 Mart 2020 16:09 A A

                İlçemizde bir kasap yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iş yerini camla kaplayarak müşteriler ile temasını en aza indirdi.

                İşyerinde et reyonları ile birlikte kasa ve çalışanların alanını da camla kaplatan iş yeri sahibi kasaba gelen müşterilerden tam not alırken, ayrıca kapı girişine de el dezenfektanı koydu.

                Uygulama ile sosyal mesafenin önemine dikkat çeken iş yeri sahibi İsmail Melikoğlu;

                 “Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı için korona ile mücadele kapsamında bazı tedbirler aldık. Bulaşmayı önlemek için satış alanımızı cam bölme ile ayırdık. Allah şu geçirdiğimiz zor günlerde milletimizi korusun, bu belayı biran önce def edelim.

                Müşterilerimiz ile teması en aza indirdik. Bulaşmayı engellemek için tezgah ve müşterimizin giriş çıktığı bölümleri komple camla kapladık. Kendimiz zaten gereken hijyen kurallarını uyguluyor ve dikkat ediyoruz. Geçirdiğimiz bu zor günlerde Allah sevdiklerimizi korusun. Herkes üzerine düşeni yapsın ve tedbirlerini alsın. Sonuçta hepimizin ailesi yaşlı yakınları var. Benim annem ve oğlum kronik astım hastası, çok tedirginiz. Halkımızdan ricamız mümkün olduğu kadar evden çıkmasınlar. Biz zaten siparişleri de evlere kadar götürerek yardımcı oluyoruz. Olayın ciddiyetini lütfen kavrayalım. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Elimizden geldiği kadar önlemlerimizi alalım.” dedi.

Bu haber 230 kez okundu.
Genel - 16:09 A A
BENZER HABERLER