27° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Tortop Selçik ve Dutağaç Köylerini Ziyaret Etti

Genel - 10 Eylül 2019 16:26 A A

                Sandıklı ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Selçik ve Dutağaç köylerini ziyaret etti.

                Ziyaretler sırasında Kaymakam Eflatun Can Tortop’a, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Mahmut Saylık ve Mevlüt Özaydın eşlik etti.

                İlk olarak Selçik köyünü ziyaret eden heyet, Selçik Köyü Muhtarı Veli İncekara tarafından karşılandı. Köy kahvesinde Selçik köyü sakinleri ile bir süre sohbet ederek, taleplerini dinleyen heyet daha sonra Sarı Dede Türbesini ve Sarı Dede Cemevini ziyaret etti.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop; içinde bulunduğumuz Muharrem Ayı’nın vatanımıza, milletimize barış ve huzur getirmesini temenni etti.

                Selçik köyü ziyareti sonrası Dutağaç köyüne giden Kaymakam Eflatun Can Tortop ve beraberindeki heyet, Dutağaç köyü  muhtarı Ali Bacak ve Dutağaçlılar karşıladı.

                Köy konağında Dutağaç köyü sakinleri ile sohbet eden

Kaymakam Eflatun Can Tortop, istek ve talepleri dinledi.

Bu haber 1130 kez okundu.
Genel - 16:26 A A
BENZER HABERLER