14° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Tortop, Anneler Gününde Şehit Annelerini Ziyaret Etti

Genel - 21 Mayıs 2019 13:00 A A

                Sandıklı ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop Anneler günü nedeniyle şehit annelerini ziyaret ederek anneler gününü kutladı.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop’a Eşi Reyhan Tortop, Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şuayip Binbir ve Sosyal Hizmetler Müdürü Şevket Koçhisarnazik eşlik etti.

                Bingöl’de çatışmalar sonucunda Şehit olan J.Er Mustafa Şimşek’ in annesi Emine Şimşek ve Muş’ ta ki çatışmalar sonucunda Şehit düşen P. Er Adem Göktaş’ ın annesi Melek Göktaş’ ı ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutlayıp, Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ettiler.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop; ‘’ Ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimizin annelerine sağlık, huzur ve mutluluk, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.’’ dedi.

Bu haber 613 kez okundu.
Genel - 13:00 A A
BENZER HABERLER