14° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

KAYMAKAM EFLATUN CAN TORTOP’UN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Genel - 21 Mayıs 2019 12:46 A A

Sandıklı ilçe kaymakamı Eflatun Can Tortop Anneler Günü nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop yayınladığı Mesajda;

                “Yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen cefakâr ve fedakâr annelerimiz, şefkat dolu yürekleri ile bizlere her zaman yol gösterici olmuş, karşılıksız sevginin en güzel örneğini sergilemişlerdir. Anne sevgisinin karşılıksız olması hasebiyle, en büyük ve en kıymetli sevgilerden biridir. Onlara layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek de evlat olarak  bizlerin en büyük vazifesidir.

                Bizleri dünyaya getiren annelerimiz sevgi, fedakârlık ve şefkatin sembolüdür. Duyguların en derini ile evladına hayatın ilk kazanımlarını vererek sağlıklı bir bireyin dolayısıyla sağlam toplumun oluşumuna katkı sağlayan annelerimize ne kadar müteşekkir olsak azdır. Şüphesiz bir annenin en büyük bahtiyarlığı yetiştirdiği evladının hem kendisi hem de milleti için faydalı bir birey olmasıdır. Hayat yolunda ışık kaynağımız olan annelerimize gerekli özeni göstermek ve bunu hissettirmek annelerimize verebileceğimiz en güzel armağandır.

                Büyük bir özveri ile sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen anneler, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmuştur. Çocukluğumuzda şefkat ve merhamet kanatlarını geren annelerimize, yaşlandıklarında da aynı duyarlılıkla karşılık vermek biz evlatların vazifesi ve insan olmanın bir gereğidir.

                Sevginin ve şefkatin ilk kaynağı olan, başta ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden şehitlerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık huzur ve mutluluk diliyorum. Yerleri asla doldurulamayan annelerimizden ebediyete intikal edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

Bu haber 544 kez okundu.
Genel - 12:46 A A
BENZER HABERLER