30° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Eflatun Can Tortop Yavaşlar ve Çevrepınar Köylerimizi Ziyaret Etti

Genel - 3 Mart 2020 15:50 A A

                Sandıklı ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop köylerdeki istekleri, talepleri dinlemek, sorunlara yerinde müdahale etmek üzere Vatandaşla Buluşma, Halk Toplantıları kapsamında Yavaşlar ve Çevrepınar köyleremizi ziyaret etti.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop’ a ziyaret sırasında Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Mahmut Saylık ve Mevlüt Özaydın eşlik etti.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop yaptığı ziyaret sırasında, vatandaşlarımız ile sohbet ederek taleplerini, isteklerini dinleme; köylerimizde bulunan eksiklikleri yerinde inceleme fırsatı buldu. Yapılan hizmetler ve iş programına alınan faaliyetler hakkında da vatandaşları bilgilendiren Kaymakam Tortop; muhtarlarımız ile yaptığımız sağlıklı iletişimlerin hızlı çözümler doğuracağını belirtti.

                Yavaşlar İlkokulu ve Yavaşlar Şehit Teğmen Uğur Acar Ortaokolunda incelemelerde bulundu. İlk olarak okul hakkında bilgi alan Kaymakam Eflatun Can Tortop  daha sonra okulun öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi. , “Öğrencilerimizi böyle cıvıl cıvıl bir şekilde görmekten çok büyük bir memnuniyet duydum. Sizler, bizlerin geleceğisiniz. Çok çalışarak ülkemizi daha iyi bir seviyeye taşıyacağınıza inancımız tamdır. Sizlerden beklentimiz derslerinize iyi çalışmanız, devletimize, milletimize yararlı bir birey olarak hayatınızı devam ettirmenizdir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun” dedi.

Bu haber 6169 kez okundu.
Genel - 15:50 A A
BENZER HABERLER