16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Eflatun Can Tortop Sigara, Asayiş ve Trafik Denetimlerine Katıldı

Asayiş - 4 Aralık 2019 11:16 A A

                Sandıklı ilçe kaymakamı Eflatun Can Tortop, beraberinde Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Murat Koçkar ile birlikte sigara, asayiş ve trafik denetimlerine katıldı.

                Sandıklı Toplum Sağlığı Merkezi tarafından gerçekleştirilen sigara denetimi kapsamında ilçedeki bir çok işyeri ziyaret edilirken, yapılan denetimlere Kaymakam Eflatun Can Tortop da katıldı.

Denetimlerin ardından açıklama yapan Kaymakam Eflatun Can Tortop;

 “4207 sayılı Tütün ve Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine dair kanunun amacı, kişileri ve gelecek nesilleri tütün ürünlerinin zararlarından koruyucu tertip ve tedbirleri almak ve herkesin temiz hava soluyabilmesinin sağlanması yönünde düzenlemeler yapmaktır. Bu amaçla Sandıklı Toplum Sağlığı merkezi bünyesinde ilçemiz genelinde yapılan denetimler devam etmektedir. İşletmesini tütün ve sigaradan uzak tutan ve gerekli düzenlemeleri yapan esnaflara teşekkür ediyoruz, kontroller ilerleyen dönemlerde de devam edecek.” Dedi.

İlçe Emniyet Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen trafik denetimlerine de katılan Kaymakam Eflatun Can Tortop sürücülerle sohbet ederek trafik kurallarına uymaları konusunda hassasiyet göstermelerini söyledi. Daha sonra Devlet Hastanesi acil servisini de ziyaret ederek incelemelerde bulunan Kaymakamımız Eflatun Can Tortop, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bu haber 690 kez okundu.
Asayiş - 11:16 A A
BENZER HABERLER