Sisli
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Eflatun Can Tortop Kusura Köyünü Ziyaret Etti

Genel - 12 Şubat 2020 16:06 A A

                Sandıklı ilçe kaymakamı Eflatun Can Tortop köylerimizdeki istekleri, talepleri dinlemek, sorunlara yerinde müdahale etmek üzere, Halk Toplantıları kapsamında gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine Kusura köyüyle devam etti.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop’ a ziyaret sırasında Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Mahmut Saylık, Mevlüt Özaydın ve İbrahim Kaynak eşlik etti.

                Kusura köyünü ziyaret eden Kaymakam Eflatun Can Tortop, köy defterlerini imzaladıktan sonra, köy muhtarından Kusura köyü ile ilgili sorunları dinledi.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop;

                “Bu ziyaretlerin amacı köylerimize hizmetin en iyisini ve en kalitesini götürmek ve en önemlisi de vatandaşlarımızın bu hizmetlerden tam anlamıyla yararlanmalarını sağlamaktır. Bizler Muhtarlarımızla, yaptığımız toplantılarda ve programlarda sık sık biraya gelmekteyiz fakat sorunları ve sıkıntıları yerinde görmek ve anında müdahale etmek yerel yönetimin iyi şekilde uygulandığının göstergesidir. Yerinde yapılan incelemeler sayesinde devletimizin yatırımlarını ve sunduğu imkanları yakından takip etmekle beraber, çözülemeyecek gibi görünen problemlerin kısa vadede çözüme ulaştığını görüyoruz. Bizler de edindiğimiz tecrübeler, yerinde ve zamanında yönetişim uygulamalarımızla vatandaşlarımıza doğrudan ulaşıyoruz. Köylerimizdeki tarım ve hayvancılık adına yapılan faaliyetleri de yakından takip ediyoruz, devletimizin sunduğu imkanlar ve yatırımlar doğrultusunda üreticilere de gereken desteği veriyoruz” dedi.

                Kaymakamımız Eflatun Can Tortop Kusura köyümüzde bulunan Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra ziyaret sona erdi.

Bu haber 411 kez okundu.
Genel - 16:06 A A
BENZER HABERLER