30° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Eflatun Can Tortop Ekinhisar ve Yolkonak Köylerini Ziyaret Etti

Genel - 27 Kasım 2019 15:41 A A

                Sandıklı ilçe kaymakamı Eflatun Ekinhisar ve Yolkanak köylerini ziyaret etti.

                Gerçekleştirilen ziyaretlerde kaymakam Eflatun Can Tortop’a Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan,  Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeleri Ahmet Mahmut Saylık ve Mevlüt Özaydın eşlik etti.

                Kaymakam Eflatun Can Tortop yaptığı ziyaretler sırasında, vatandaşlar ile sohbet ederek, taleplerini, isteklerini dinlerken, köylerde bulunan eksiklikleri yerinde inceleme fırsatı buldu. Yapılan hizmetler ve iş programına alınan faaliyetler hakkında da vatandaşları bilgilendiren Kaymakam Eflatun Can Tortop, muhtarlar ile yapılan sağlıklı iletişimlerin hızlı çözümler doğuracağını belirtti.

                Köy ziyaretlerinden memnuniyetini dile getiren Kaymakam Eflatun Can Tortop “Köylerimize hizmet götürürken, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın refah ve mutluluk içerisinde hayatlarını sürdürebilmeleri için bütün kamu çalışanları olarak çalışıyoruz. Köy gezilerimizi sürdürerek, bütün köylerimizin sorunlarını yerinde tespit edip çözüm üretmeye devam edeceğiz. Ziyaret ettiğimiz köylerde sıcak ve samimi tavırlar sergileyerek bizleri konuk eden vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 580 kez okundu.
Genel - 15:41 A A
BENZER HABERLER