30° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

HÜDAİ KAPLICALARI PTT ŞUBESİNDEN BİR YENİLİK DAHA

Genel - 27 Kasım 2019 15:35 A A

                Geçen yıl Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında hizmet vermeye başlayan Ptt şubesi kargo alım ve gönderim hizmeti vermeye başladı.

                Geçen yıl yapılan açılış sonrasından telefon faturası, 3elektrik faturası, ups, posta çeki, havale işlemleri, para gönderme, kredi kartı, cep telefonu fatura ödemeleri ile hac ve umre kayıt tahsilatların yanında şimdide kargo kabulüne başlandı.

                Konuyla ilgili olarak konuşan Başkan Mustafa Çöl; “Kaliteli hizmet anlayışımızla baştan sona yenilediğimiz Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan PTT Şubesinde yapılan işlemlere ek olarak artık Kargo kabulüde yapılmaktadır. Gerek ilçemizden gerekse ilçe dışından gelen vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda gerçekleşen bu uygulama için emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Bu haber 495 kez okundu.
Genel - 15:35 A A
BENZER HABERLER