16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Hüdai Kaplıcaları, Denetlemelerden Tam Puan Aldı

Genel - 7 Temmuz 2020 15:04 A A

                Pandemi süresince hijyen ve temizlik kurallarına uyularak çalışan Hüdai Kaplıcalarında vatandaşların sağlığı noktasında gereken önlemler fazlasıyla yapılarak, denetlemelerden sorunsuz bir şekilde tam puan aldı.

                Sandıklı Belediyesi tarafından işletilen Hüdai Kaplıcaları, 2000 yıllık şifa geçmişi ile gerek ilimize gerekse memleketimizin bütün köşelerinden gelen vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

                Yapılan çalışmalar kapsamında; İş yeri hekimi tarafından haftanın belirli günleri personele Covid 19 ile mücadele ile yapılması gerekenlerle ilgili günlük toplantılar devam ediyor.

                Hüdai Kaplıcalarında vatandaşların kullanmış olduğu her alana, dikkat edilmesi gereken tedbirleri anlatan uyarı levhaları ile sosyal mesafe kuralları doğrultusunda bekleme alanlarını gösteren görsel levhaları yerleştirildi. Ayrıca her noktada dezenfekte ihtiyacını karşılamak için hijyen malzemeleri bulunuyor.

                Sıklıkla kullanılan, odalar, kafe, market, restoran, çocuk oyun alanları, bekleme yerleri, kaplıca işletme müdürlüğü, yemekhane, bilet gişesi gibi alanlar günlük olarak dezenfekte ediliyor.

Bu haber 1487 kez okundu.
Genel - 15:04 A A
BENZER HABERLER