Sisli
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

ENGELLİ BAKIM MERKEZİNİN İLK HASTALARI GELDİ

Genel - 8 Ekim 2019 17:32 A A

                İlçemizin ilk ve tek Engelli Bakım Merkezi olması sebebiyle Sandıklı ilçemizdeki ilkler içinde kendisine yer bulan merkezin ilk hastaları Başkan Mustafa Çöl tarafından karşılandı.

                Ülkemizin dört bir yanından hasta kabul etmeye başlayan 100 yatak kapasiteli “Özel Sandıklı Engelli Bakım Merkezi”ne gelen hastalarımızı karşılayan Başkan Mustafa Çöl, tesiste kendileriyle öğle yemeği yiyerek sohbet etti. Hastaların aldığı tedaviler, şimdiye kadar geçirmiş olduğu rahatsızlıklar, daha önce kaldığı merkezler gibi konularda yetkililerden bilgi alan Başkan Çöl, merkezde bulunan personele işlerinde kolaylıklar diledi.

                Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl;

                “Engelli Bakım Merkezimiz yavaş yavaş hasta kabul etmeye başlamıştır. Bizler ilçemizin hem sağlık alanında hem de ekonomik olarak önünü açmak için girişimlerde bulunmaya devam edeceğiz. Bilindiği gibi Sandıklı Hüdai Kaplıcaları bölgenin sayılı şifa merkezlerinden bir tanesi olarak kabul edilmiş, resmi gazete kararı ile hizmet yelpazesini artırarak devam edeceği kesinleşmiştir. Bu bizler için büyük bir şanstır. Sandıklı ilçesi Şifa merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İlçemizin gerekli ivmeyi yakalayarak hak ettiği başarıyı yaşayacağına olan inancımız tamdır. Bu tesisi açarken FETÖ yapısının parası tekrar vatandaşımıza geri dönecek demiştik. Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Bu haber 383 kez okundu.
Genel - 17:32 A A
BENZER HABERLER