Kapalı
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.09

ENGELLİ BAKIM MERKEZİMİZDE, AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Genel - 8 Ekim 2019 17:51 A A

                Geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayarak, memleketimizin dört bir tarafından hasta kabulüne başlayan, Engelli Bakım Merkezinde Aşure Etkinliği düzenlendi.

                Düzenlenen etkinliğe Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, daire amirleri, belediye meclis üyeleri ve hasta yakınları katıldı.

                Engelli bakım merkezimizi gezerek konuyla ilgili yetkililerden bilgiler alan protokol üyeleri hastalar ile yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Merkezde bulunan hastalarımız ve aileleri bu güzel hizmet için Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop’a duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkürlerini ilettiler.

                Programda bakım merkezinde bulunan hastalarımıza ve hasta yakınlarına aşureleri elleriyle ikram eden Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop, kendileriyle sohbetlerde bulunarak istek ve dileklerini dinlediler.

                Programın sonunda bakım merkezinde bulunan vatandaşlarımıza hitaben bir konuşma gerçekleştiren Kaymakam Eflatun Can Tortop; “Bu merkezin hayat bulmasında emeği geçen bütün herkese çok teşekkür ederim. İnşallah Sandıklımız için parlayan yıldızlarımızdan birisi olacak.” dedi.

                Aşure etkinliği, programa katılan protokol üyeleri, belediye meclis üyeleri ve ilgili birim müdürlerinin hep birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bu haber 294 kez okundu.
Genel - 17:51 A A
BENZER HABERLER