30° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çetinkaya: Projelerimiz insan odaklı

Genel - 14 Ocak 2019 11:39 A A

                Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya vizyon projelerin yanı sıra sosyal projeler ile de aile ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflediklerini kaydederek, “Bizim projelerimiz öncelikle insan odaklı” dedi.

                MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya başkan seçildiği takdirde hayata geçireceği projelerini açıklamaya devam ediyor. İlk vizyon projesinde Afyonkarahisar’ı büyükşehir yapacağını belirten Çetinkaya’nın 2’inci vizyon projesi ise Fatih ve Ataköy bölgesine hastane kazandırmaktı.

                PROJELERİMİZ AFYONKARAHİSAR’A VİZYON KAZANDIRACAK

                MHP Belediye Başkan Adayı Çetinkaya sosyal projeler ile aile ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirterek, “Projelerimizle Afyonkarahisar’a yeni bir vizyon katacağız.” dedi.

                SU FATURALARINDA İNDİRİME GİDECEĞİZ

                1 Nisan sabahından itibaren en hızlı bir biçimde su faturalarında en az yüzde 20 indirime gideceklerini ifade eden Çetinkaya, “Afyonkarahisar’da su fiyatları çevreye göre yüksek. Biz Afyonkarahisar’ın sıkıntılarını çözmeye talibiz. Su faturalarının yüksekliğinin önüne geçeceğiz. Bu sayede hemşehrilerimizin üzerinden büyük bir yükü kaldırmış olacağız.” şeklinde konuştu.

Bu haber 7675 kez okundu.
Genel - 11:39 A A
BENZER HABERLER