13° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.32
  • DOLAR 6.78

Belediye Başkanı Mustafa Çölden Sağlık Çalışanlarına Destek

Genel - 24 Mart 2020 12:29 A A

                        Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl , personeliyle Sandıklı Devlet hastanesine pankartla gelerek sağlık çalışanlarına destek için alkış tuttu.

                        Başkan Çöl, doğum gününde belediye çalışanları ile birlikte  maskelerini takarak akşam saat 21: 00’de ilçe hastanesine “Canları pahasına görevleri başında olan tüm fedakar sağlık çalışanlarımızın yanındayız” yazılı pankartla geldi.

                        Özverili çalışmalarından hastanenin Sağlık Bakım Müdürü ve Başhemşiresi Ümran Alaybeyoğlu’na çiçek takdim eden Çöl, sağlık çalışanlarına da kurutulmuş sağlıklı atıştırmalıklar ikram etti. Hastane önünde sağlık çalışanlarını alkışlayan Çöl, hastane personelleriyle birlikte, “Biz sizin için buradayız bize destek için evde kalın” dedi.

                        Mustafa Çöl; “Sağlık Bakanımızın bizlere söylemiş olduğu ve bizlere ilettiği hassasiyetle sağlık çalışanlarımızın yanında olmaktan da son derece mutluyum. Bugün her ne kadar doğum günüm olsa da, milletimize hizmet etme yolunda her daim Sandıklı halkının yanındayız. Bizler tüm kamu kurum ve kuruluşlar olarak hizmete bir telefon kadar yakınız. Sizler yeter ki evinizde kalınız, biz sizlere her daim hizmet etmeye hazırız. Bu kötü virüs ve hastalığın tüm coğrafyalardan silinmesini Allah’tan istiyoruz.” Dedi.

Bu haber 93 kez okundu.
Genel - 12:29 A A
BENZER HABERLER