14° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN HEMŞİRELER HAFTASI MESAJI

Genel - 21 Mayıs 2019 12:57 A A

                Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 12-18 Mayıs tarihlerinde kutlanan “Hemşireler Haftası” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

                Başkan Çöl mesajında; “Yaşamımız boyunca sahip olabileceğimiz en değerli ve vazgeçilmez ihtiyacımız Sağlıktır.  Sağlık hizmetlerini almamızda en önemli meslek gruplarından biriside Hemşirelerimiz’dir.

                Ülkemizin her köşesinde önce insan diyerek görevlerinin kutsallığının bilincinde fedakârca çalışan hemşirelerimiz, her zaman sabırlı, merhametli ve güler yüzleriyle Sağlık camiamızın olmazsa olmazları arasındadır.

                Her türlü olumsuzluğa rağmen, ülkemizin her köşesinde, insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sonsuz sabır ve itina ile çalışan, ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm hemşirelerimizin Hemşireler Haftasını yürekten kutlar, sevgi ve şefkatle yerine getirdikleri görevlerinde başarılar dilerim.” dedi.

Bu haber 587 kez okundu.
Genel - 12:57 A A
BENZER HABERLER