Orta şiddetli yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Mustafa Çöl’den Bayram Hediyesi

Genel - 19 Mayıs 2020 16:44 A A

                Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala bayram hediyesi hazırlatarak evlere gönderdi.

                Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “İçinde bulunduğumuz süreç itibarı ile farklı bir Ramazan ayı geçiriyoruz. Salgından vatandaşlarımızın etkilenmemesi için Sağlık Bakanlığımız tarafından alınan tedbirler kapsamında Ramazan Bayramı yine evlerimizde geçecek.

Bu bağlamda vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermek, bayramlarını kutlayarak içinde bulunduğumuz durumda kendilerine destek vermek amacıyla bayram hediyeleri hazırlayarak evlerine teslim ettik.

                Süreçte göstermiş oldukları titizlikten dolayı kadim ilçemizin kıymetli hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliyor, Ramazan bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum.” Dedi.

Bu haber 69 kez okundu.
Genel - 16:44 A A
BENZER HABERLER