Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.77

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ ÜN 15 TEMMUZ MESAJI

Genel - 2 Ağustos 2019 13:00 A A

                Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl,  15 Temmuz hain darbe girişimin üçüncü yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

                Başkan Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi;

                “Bilindiği gibi üç yıl önce bir 15 Temmuz gecesi karanlık şer odakları vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı darbe girişiminde bulunmuş, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına uyan halkımız bedenini kurşunlara siper etmiş, tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanına bir kere daha imza atmışlardır.

                Ülkemize tarihimizin en karanlık gecelerinden birisi yaşatan FETÖ terör örgütüne karşı büyük bir zafer kazanan aziz milletimiz karanlık güçlere bölünemez, parçalanamaz olduklarını göstermişlerdir.

                15 Temmuz günü bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemiz Sandıklıda da birlik ve beraberlik mesajı vereceğiz. Sizleri üç yıl önce anonslarla çağırdığımızda hiç düşünmeden gelerek nasıl meydanları doldurduysanız, aynı heyecan, aynı coşku, aynı kararlılıkla hep birlikte omuz omuza tek ses, tek nefes olarak gerekli cevabı vereceğimize inancımız tamdır.

                Ben bu düşüncelerle, 15 Temmuz Pazartesi günü sizleri Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi meydanında akşam 21:00 – 24:00 saatleri arasında yapılacak olan 15 Temmuz Programımıza davet ediyor, hepinize ayrı ayrı saygı ve selamlarımı gönderiyorum.”dedi.

Bu haber 175 kez okundu.
Genel - 13:00 A A
BENZER HABERLER