23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BAŞKAN MEHMET ZEYBEK’DEN SANDIKLI ZİYARETİ

Genel - 12 Şubat 2020 16:07 A A

                Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyet  ilçemizi ziyaret ederek Başkan Mustafa Çöl ile fikir alış verişinde bulundular.

                İlk olarak Sandıklı Belediyesi makam odasında Başkan Mustafa Çöl ile görüşen heyet, buradan ilçemizdeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler bol kazançlar dileklerinde bulundular.

                Ziyaretler sırasında Başkan Mehmet Zeybek ve Başkan Mustafa Çöl’e ikramlarda bulunan esnafların Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e kendilerini unutmayarak geldikleri için teşekkür ederek işlerinde kolaylıklar dilediler.

                Başkan Zeybek temasları sırasında Sandıklı ilçemize gelmekten her zaman mutluluk duyduklarını, çalışkan Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün Sandıklı ilçesine kazandırdığı yatırım ve hizmetlerin artarak devam ettiğini gözlemlediğini, bu bağlamda kendilerine başarılarının devam etmesini dilediğini ifade etti.

Bu haber 355 kez okundu.
Genel - 16:07 A A
BENZER HABERLER