30° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AKDAĞ TABİAT PARKINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Genel - 2 Ağustos 2019 13:43 A A

                Son zamanlarda popülerliğinin hızla artmasıyla birlikte Türkiye’nin dört bir köşesinden ziyaretçi akınına uğrayan Sandıklı Akdağ Tabiat Parkında, çalışmalar devam ediyor.

                Son olarak yapılan anketlerde ziyaretçilerin Akdağ Tabiat Parkındaki tuvalet ve lavaboların yetersizliğini dile getirmiş, bu konunun çözüme kavuşturulması istenmişti. Konu yetkililere aktarılmış konunun ivedi bir şekilde çözülmesi için gerekli talimatlar verilmişti. Bu gün itibarı ile Akdağ’a yapılan tuvalet ve lavabolar son aşamasına gelmiş olup en kısa sürede vatandaşların kullanımına sunulacak ve bu sorunu ortadan kalkmış olacak.

                Bunun yanı sıra Akdağ Tabiat Parkına Başkan Mustafa Çöl’ün gayretleriyle alınan ve hemşerilerimizin beğenisine sunulacak olan gezinti teknesi için yapılan iskele’nin de son aşamaya gelindiği bildirilerek, bitmesiyle birlikte tekne gezintilerinin başlayacağı öğrenildi.

                Sandıklı Belediyesinden yapılan açıklada;

                “Akdağ popülerliğini her gün arttırmakla birlikte, gelişen ve kendini bir önceki seneki haliyle yarışan tabiat parkı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sizlerde bu güzellikleri görmek isterseniz Sandıklı Akdağ Tabiat Parkımıza bekliyoruz.” Dedi.

Bu haber 493 kez okundu.
Genel - 13:43 A A
BENZER HABERLER