16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek İlçemizi Ziyaret Etti

Genel - 7 Temmuz 2020 15:19 A A

                Afyonkarahisar’a yeni atanan Vali Gökmen Çiçek, ilçemizi ziyaret ederek bir takım temaslarda bulundu.

                İlk olarak Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan Şifa Cafe’de kahvaltıya katılan Vali Gökmen Çiçek, burada bulunan Vali Konağı’nı inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

                Buradan Sandıklı Kaymakamlığına geçen Vali Gökmen Çiçek’i burada ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ile kurum müdürleri karşıladı. Dünya F Klavye Şampiyonu, ilçemizin de gururu Nisa Maya Tunçoğlu burada Vali Gökmen Çiçek’e çiçek takdim etti.

                Vali Gökmen Çiçek, kendisini karşılayan kurum müdürleri ile birlikte Kaymakamlık makamında birtakım istişarelerde bulundu. İlçe Nüfus Müdürlüğü personelinden yapılan iş ve işleyişler hakkında bilgiler alan Vali Çiçek, Halk Eğitimiz Merkezi toplantı salonunda Kaymakam Eflatun Can Tortop tarafından sunulan, ilçemizin genel durumu ve devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.  Kaymakam Eflatun Can Tortopun yaptığı sunumda İlçemizin İstanbul’dan sonra adına altın basılan 2. yer olduğu bilgisini alan Valimiz burada bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. 

                Halk Eğitim Merkezinde biten sunumun devamında Belediyeye geçen Vali Gökmen Çiçek, burada da birtakım temaslarda bulunduktan sonra Kaymakam Eflatun Can Tortop’a ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ederek ilçemizden ayrıldı.

Bu haber 1567 kez okundu.
Genel - 15:19 A A
BENZER HABERLER