27° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

Genel - 8 Mayıs 2019 12:38 A A

                23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

                Sadıklı Hükümet Konağı önünde yapılan kutlamalara Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Protokol üyeleri daire amirleri, öğrenciler ve vadandaşların katılımıyla yapıldı.

                Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması, İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçe Garnizon Komutanı Per. Asteğmen Hasan Narin, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün okulların ve vatandaşların bayramını kutlaması, günün anlam ve önemine istinaden konuşmalar ile şiirlerin okunması, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerin takdimi, halk oyunları gösteriler ile sona erdi.

Bu haber 582 kez okundu.
Genel - 12:38 A A
BENZER HABERLER