Orta şiddetli yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılında İlçemizde Coşku ile Kutlandı

Genel - 21 Mayıs 2019 13:22 A A

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılında ilçemizde de coşku içerisinde kutlandı.

Kutlama programı Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdullah Ender Erdoğmuş’un çelenk koyması ile başladı. 

Çelenk koyma töreninin ardından yapılacak olan gösteriler için Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında devam etti.

Kutlama programına Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Cumhuriyet Başsavcısı Ebru Çalışkan, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, kurum amirleri, gençler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından, Kaymakam Eflatun Can Tortop ve Belediye başkanı Mustafa Çöl ile birlikte öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen şiir okuma, jimnastik ve karate gösterisi, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinin ve Gençliğin Ata’ya cevabının okunması, genç yaren ekibinin gösteri ile devam etti.

“’81 İl 19 Ülke Dünya Atabarı Oynuyor’’ projesi kapsamında ‘’Afyonkarahisar Atabarı Oynuyor’’  etkinliğine katılacak olan Sandıklı Meslek Yüksekokulu öğrencileri Atabarı, oynadılar. Farklı dallarda yarışmaya giren öğrencilere protokol tarafından ödüllerinin verilmesiyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tören kutlamaları sona erdi.

Bu haber 855 kez okundu.
Genel - 13:22 A A
BENZER HABERLER