17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/hocam1/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

12 Ayda Hafızlığını Tamamladı

Genel - 29 Temmuz 2020 12:09 A A

                İlçemiz Dedelipınar Kur’an Kursunda eğitim gören Murat Kaya yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) pandemi döneminde de pes etmeyerek uzaktan eğitim programı ile hafızlık eğitimini 12 ayda tamamladı.

                Son dersini Sandıklı ilçe müftüsü Mehmet Güler’e veren Murat Kaya hafız olmayı çok istediğini, hedefini gerçekleştirdiği için son derece mutlu olduğunu belirterek; zorlandığım zamanlarda gecemi gündüzüme kattım, hafızlığını tamamlandığım için çok mutluyum dedi.

                İlçe Müftüsü Mehmet Güler Hafızlığını tamamlayan Murat Kaya’yı tebrik ederek, böyle bir süreçte bir öğrencimizin hafızlığı tamamlamasından memnuniyet duyduklarını belirterek; “Hafızlık müessesesini daha da genişletmek, sayımızı daha artırmak için çaba gösteriyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu çabaların neticesine daha fazla göreceğiz.” dedi.

Bu haber 1270 kez okundu.
Genel - 12:09 A A
BENZER HABERLER